PRÍBEH MÚKY

Pri mletí múky zúročujeme skúsenosti niekoľkých generácií mlynárov a lásku k remeslu. Pracujeme len s kvalitnými surovinami a so špičkovými technológiami.

NAŠI DODÁVATELIA

Všetky obilniny, ktoré melieme, odoberáme od overených farmárov a z overených družstiev.

Farmář se slaměnným kloboukem stojící v poli držící stéblo obilí.

ZAČÍNA SA TO PRI ZRNE

Keď sa naplno venujete tomu, čomu veríte, vždy to stojí za to. Preto si vyberáme pestovateľov, ktorí dávajú do svojej práce srdce a zrnu venujú potrebnú starostlivosť, aby malo vždy prvotriednu kvalitu.

Kombajn sypající zrna obilí.

PESTUJEME
A ŽNEME

Pestovanie obilnín neoddeliteľne patrí k našej histórii a žatva bola vždy veľkým sviatkom. Vďaka dnešným technológiám je síce všetko trochu jednoduchšie, ale ani tak nezabúdame na to, akou ťažkou prácou poľnohospodárstvo je a aký význam pre nás kvalitná úroda má.

Farmář přesýpavající v ruce zrnka obilí.

POD DOHĽADOM

Všetky obilniny a pseudoobilniny, ktoré vstupujú do nášho mlyna, prechádzajú veľmi dôkladnou kontrolou kvality v našom modernom laboratóriu. Tým sa však proces kontroly nekončí. Múka prechádza laboratórnou kontrolou aj počas mletia a aj pred expedíciou na baliacu linku. Kvalita je pre nás absolútnou prioritou. Viac o našom mlyne si prečítajte na mlynperner.cz.

Moderní laboratař, kde probíhá kontrola kvality.

NAŠE
TECHNOLÓGIE

Pernerku pre vás melieme vo vlastnom mlyne, ktorého história siaha až do roku 1420 a ktorý je v súčasnosti najmodernejšie vybaveným mlynom v Českej republike. Celozrnné múky melieme v srdci Českého raja unikátnou technológiou mletia, ktorá ako jediná na českom trhu dokáže celozrnné múky zomlieť na granuláciu múky hladkej, pričom výrazne menej poškodzuje škrobové zrno. Vďaka tomu získava Pernerka lepšie vlastnosti na pečenie aj nutričné hodnoty. Viac o našom mlyne sa dozviete na mlynperner.cz.

Technologie mlýnu Perner.

BALÍME JI PRO VÁS

Nebojíme sa a máme radi trendy. Preto pre vás Pernerku balíme do moderných vreciek, ktoré nemusíte schovávať v skrinke.

Jednokilové balení mouky Pernerky v žlutém obalu.

KDE KÚPITE PERNERKU

Naše múky sú dostupné v stálej ponuke predajcov uvedených nižšie.

 

A v ponuke mnohých ďalších malých predajcov...Tieto webové stránky využívajú na zabezpečenie funkčnosti stránok a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.